Nox Aydınlatmadan Mimari Aydınlatmada Profesyonel Çözümler

Nox Aydınlatmadan Mimari Aydınlatmada Profesyonel Çözümler
03.01.2023
932

Nox Aydınlatma, “doğru ışık hayat verir” sloganıyla çıktığı bu yolda 15 yılı aşkın tecrübesi ve gelişen teknolojiyle birlikte “siz hayal edin, biz yapalım” anlayışıyla mimari dekoratif aydınlatma konusunda zirveye doğru ilerlemektedir.

Kurulduğu günden bugüne geçen zaman içerisinde istikrarlı bir büyüme ile en iyilerin tercihi olmaya başlamıştır. Kaliteli ürün üretimi, ekonomik fiyat politikası ve %100 müşteri memnuniyeti parolası ile çıkmış olduğu bu yolda müşterilerine; doğru ürün ve doğru hizmet vermeyi prensip edinmiş olup ‘keşif-projelendirme-satış-üretim-teslim-satış sonrası destek’ zincirinin optimum haliyle akla gelen ilk üretici olma yolunda Ar-Ge ve mühendislik çalışmaları yapmaktadır.

Ürünlerimizin gövdesinde, üzeri istenen RAL kodunda elektrostatik toz boyalı, metalize/ahşap kaplamalı 1,2-1,5mm kalınlıklı ve dayanıklı yüksek saflıkta alüminyum ekstrüzyon profil ve 1,2mm yüksek geçirgenlikte kamaşma engelleyici özellikte PMMA difüzör kullanılmaktadır. Beraberinde uygulama tipine göre kaplamalı çelik askı halatları, sıva üstü montaj aksesuarları verilmektedir.

Elektronik bileşen olarak 150mA 120lm-156lm/watt smd Samsung/Osram/Cree/Nichia marka LED, akım ayarlı(swich ile) Tridonic/Philips/Osram marka Driver kullanılmaktadır. Ürünlerimizdeki PCB modül seçimlerimiz, güç ve lumen/watt talebine göre farklı tasarımlardaki CEM-1 ve FR-4 kartlarımızdan yapılmaktadır. Ayrıca ürünlerimizde Halogenfree kablo kullanılmaktadır.

Driver-modül ve modül-modül bağlantılarımız smd konnektörler ile yapılarak hem görüntü kalitesi ve üretim verimliliği artırılmakta hem de olası zaman kayıpları ile lehim işçiliği ve kirliliği problemlerinin önüne geçilmektedir.

Komponentlerin sabitlenmesinin önem arzettiği bu ürünlerde; sürücülerimiz somun perçin ile ürün tipine göre led modüllerimiz 3M termal iletken bant, 3M Primer 94 losyon ve plastik push-fix ile enerj kablolarımız ise tutucu özellikli plastik körükler ile sabitlenmektedir.

• Ürünlerimizde, 2700K-6500K, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Amber şeklinde istenilen renk sıcaklığında ledler kullanılabilmektedir.

• Ürünlerimiz proje talebine göre opsiyonel olarak DALI, 1-10V DIM, ACİL KİTLİ, DMX(kumanda/yazılım) kontrollü üretilebilmektedir.

• Dekoratif aydınlatmaların yaygın olarak kullanıldığı alanlar AVYM, oteller, zincir mağazalar, ofisler, hastaneler vs..

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Fuat Canik
Fuat Canik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?