Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Biz Kimiz

EVA LED AYDINLATMA, 11 yıllık deneyim sonunda 2017 yılında kurulmuş olup, geçen zaman içerisinde istikrarlı bir büyüme ile en iyilerin tercihi olmaya başlamıştır. Kaliteli ürün üretimi, ekonomik fiyat politikası ve %100 müşteri memnuniyeti parolası ile çıktığımız bu yolda müşterilerimize; doğru ürün ve doğru hizmet vermekle mükellefiyet sağlamanın haklı sevinci içerisindeyiz.

EVA LED AYDINLATMA, çağın ihtiyaçlarına, insanı ve çevreyi koruma felsefesiyle, estetik, kaliteli, verimli ve kullanışlı ürün yelpazesiyle cevap vererek, aydınlatma sektörünün yarı mamul ve mamul üretici firmaları arasında yerini almaya başlamıştır. Her geçen gün değişen ve gelişen LED teknolojisini takip etmek ve yakalayabilmek için Ar-Ge ve mühendislik çalışmaları yapmaktadır. Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre tasarım ya da projelendirme yaparak çözümler bulmaktadır. 

Firmamız yaptığı işler ile daima ön planda olmayı başarmış, gelişen son teknolojileri takip ederek, müşteri ihtiyaçlarını en güvenilir şekilde, en uygun şartlar ve en güncel teknoloji ile sunmayı başarmıştır. 

EVA LED AYDINLATMA, önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ile ‘satış-üretim-teslim-satış sonrası destek’ zincirinin optimum haliyle kaliteden ödün vermeden, ihtiyaç halinde akla gelen ilk üretici olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir. 

VİZYON

EVA LED AYDINLATMA, endüstriyel aydınlatma, iç ve dış mekan dekoratif aydınlatma, exproof aydınlatma, solar aydınlatma ve özel tasarım aydınlatma ürünlerinin üretim, pazarlama ve satış hizmetlerinin temel politikası; müşteri isteklerini beklentilerin üzerinde yerine getirebilmektir. Bu çerçevede; kolay satın alınabilir, kullanılabilir ve güvenilir ürünü, sahip olduğumuz üstün deneyim ve bilgi birikimi ile tasarlayıp tam zamanında ve doğru olarak üretmek ve satış sonrası kaliteli hizmet vermek başlıca hedefimizdir. Bununla birlikte en ileri teknolojiye ulaşarak, sürdürülebilir ve yenilikçi düşünceyle, insana, çevreye, ekonomiye ve hayata dair her alana AYDINLIK katacak en değerli bir kuruluş olmaktır.

MİSYON

İnsan ve teknolojiyi ortak noktada buluşturan bir yapı ile yüksek kalite ve düşük maliyetli ürün anlayışıyla, üretim yaparak müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımaktır. Her çalışanımız, tüm süreç ve faaliyetlerimizde sürekli gelişen şartlara bağlı olarak gerçekleşen eğitimlerle görevini zamanında ve doğru bir biçimde, çevre bilinci ve çerçevesini sürekli iyileştirme ilkesi doğrultusunda düzeltmeye gerek kalmayacak şekilde tek seferlik değil uzun yıllar paydaş olmayı benimsemiştir.

SİZ HAYAL EDİN, BİZ YAPALIM.

Whatsapp
Fuat Canik
Fuat Canik
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?